Product Details
Additional information
| Weight | 0.500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 15 × 9 cm |
| High-concerned chemical | None |
| Nominal Voltage | 3-6V |
| Certification | ce, FCC, ROHS |
| Installation Method | self-contained |
| Is Dimmable | Yes |
| Voltage | 5V |
| Body Material | PC |
| Item Type | grow lights |
| Power Source | DC |
| Choice | yes |










Reviews