Product Details
Additional information
| Weight | 0.398 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 13 × 8 cm |
| Brand Name | BALDR |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Length | Up to 6.9in |
| Installation Method | self-contained |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Height | Up to 3.9in |
| Width | Up to 4.9in |
| High-concerned chemical | None |
| Water Resistance Level | Water repellent |
| Power Source | SOLAR |
| Weight | Up to 1lb |
| Item Type | Wall Lamps |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Is Dimmable | Yes |
| Certification | CCC, ce, FCC, ROHS |
| Protection Level | IP65 |
| Body Material | ABS |
| Usage | HOLIDAY |
| Voltage | 0-5V |
| Choice | yes |










Reviews