Product Details
Additional information
| Weight | 0.042 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 9 × 2 cm |
| Brand Name | Spinpoler |
| Electronic | No |
| Category | SALTWATER LURE |
| Luminous | No |
| Quantity | 1 pcs |
| Position | Ocean Boat Fishing, Ocean Beach Fishing, Lake, River, Reservoir Pond, Stream, Ocean Rock Fishing, Management Field |
| High-concerned chemical | None |
| Model Number | Spinpoler Bombshad Square tail Swimbait shad pike lures |
| Type | SOFT BAIT |
| Fishing Lure | Spinpoler Bombshad Square tail Swimbait shad pike lures |
| Size | 14cm 25g/18cm 53g |
| Choice | yes |










Reviews