Product Details
Additional information
| Weight | 0.182 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 11 × 4 cm |
| Brand Name | JOF |
| Position | Ocean Boat Fishing, Ocean Rock Fishing, Ocean Beach Fishing, Lake, River, Reservoir Pond, Stream |
| Meters | 500m |
| With Scale or Not | No |
| With Ruler or Not | No |
| High-concerned chemical | None |
| Material | Braided Wire |
| Shape | Level |
| Model Number | JOF X8 |
| Buoyancy Characteristic | Floating Line |
| Choice | yes |










Reviews