Product Details
Additional information
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 9 × 1 cm |
| Brand Name | Mycena |
| Category | LURE |
| Quantity | 1 pcs |
| Position | Ocean Boat Fishing, Ocean Beach Fishing, Lake, River, Reservoir Pond, Stream, Ocean Rock Fishing |
| High-concerned chemical | None |
| Model Number | 14G 16g 19g 21g |
| Type | WIRE BAIT |
| Choice | yes |









Reviews