Product Details
Additional information
| Weight | 0.050 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 3 cm |
| Brand Name | MEREDITH |
| Electronic | No |
| Category | LURE |
| Luminous | No |
| Quantity | One Set |
| Position | Ocean Boat Fishing, Ocean Beach Fishing, Lake, River, Reservoir Pond, Stream, Ocean Rock Fishing, Reservoir Pond, Ocean Rock Fshing |
| High-concerned chemical | None |
| Model Number | JXS01 |
| Weight | 0.88g/1.65g/2.4g/4.8g |
| Length | 50mm 65mm 75mm 100mm |
| Feature | soft lure |
| Material | quality soft material |
| colors | 16 colors |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |










Reviews